CYFROWA BANIALUKA
TEATR LALEK BANIALUKA W BIELSKU BIAŁEJ

Zespół artystyczny - aktorzy:


Aniszewski Władysław

Apostolakis Anna

Barta Mateusz

Berezowska Zenona

Białk Wioletta

Biegun Halina

Biliński Zdzisław

Brzezińska Maria

Bulska Małgorzata

Byrska Maria

Chmiel Jan

Chudy Jolanta

Chwierutówna Hanna

Cierpiałowska Małgorzata

Cieślar Zbigniew

Czaicka Maria

Czaplewska Róża

Czernek Krystyna

Ćmok Henryk

Daniec Witold

Dąbrowska Ewa

Dąbrowska Maria

Deneka Wojciech

Dubiniewicz Zofia

Dudka Marian

Dwornik Jarosław

Dwornik Małgorzata

Dwulit Artur

Dynarowicz Tomasz

Dziaczko Maciej

Dziedzic Jadwiga

Fuczik Krystyna

Gąsowski Rafał

Glogowski Nadia

Goleniowska Irena

Gołębiowski Janusz

Gołębiowski Jerzy

Gousseff Nicolas

Górna (Jaroszuk) Irena

Hachlowski Michał

Hańderek Janusz

Harenda Jan

Hilarowicz Edward

Ignatowski Franek

Ignatowski Konrad

Jachym Eugeniusz

Jakubaszek Dariusz

Jakubowska Teresa

Kaliski Radosław

Kania Barbara

Kania Tadeusz

Kasolik B.

Klimek Władysława

Kluba Antoni

Kłakowicz Ryszard

Kłaput Krystyna

Kobylańska Jadwiga

Komendera Bogusław

Konarzewska Danuta

Konieczny Bogdan

Konieczny Marian

Kosmała Barbara

Kostyrzanka Łucja

Kozakówna Małgorzata

Krasowski Waldemar

Król Małgorzata

Kubacka-Wener Sylwia

Kułaczewska Katarzyna

Kuropatwa Teresa

Kuzin (Petryszyn) Urszula

Lech Danuta

Leńska Barbara

Leńska Maria

Lewińska Barbara

Lewińska Jowita

Lipińska Teresa

Lipiński Wiesław

Liput Dariusz

Łamacz Przemysław

Machaczek-Cader Władysława

Machalica Aleksander

Machalica Henryk

Marzęcka Marta

Masłowska Małgorzata

Mazurkiewicz Witold

Mączkowa Teresa

Minasiewicz Jerzy

Miodońska Ewa

Możdżeń Kaja

Możdżeń Kazimiera

Mrożkiewicz Seweryn

Nowak Zbigniew

Obidowska Magdalena

Ogrodziński Ireneusz

Oleksy Anna

Orlewicz Danuta

Pępkowska Urszula

Piecka Leszek

Pietrzyk Ewa

Pilarz (Stańczyk) Wiesława

Piper Franciszek

Pohl Włodzimierz

Pohl ( Koziara) Katarzyna

Popławska Krystyna

Popławski Lech

Prochot Zbigniew

Proszczyk Bożena

Ptaszkowski Ziemowit

Pyś Marek

Rapsiewicz Alicja

Rau Barbara

Rau Marta

Rauch Irena

Rodriguez-Jorda Philippe

Romański Krzysztof

Rucz Wanda

Rusnok Janina

Rycko Ewa

Ryt Renata

Sadowski Radosław

Siwy Janusz

Skalec Ernest

Służak Barbara

Spólnik Edwin

Sreberska Teresa

Stawujak Wojciech

Stec Krzysztof

Stec Mieczysław

Stesew Jurij

Studencka Urszula

Suchoń Irena

Suszanowicz Wiesława

Sycz Jan

Sylwestrzak Tomasz

Sypniewska Lucyna

Sypniewski Ryszard

Szymusiuk Wioleta

Świerczek Alicja

Świerczek Iwona

Święcicka Kamila

Tomaszewski Piotr

Tomica Jarosław

Tomoń Elżbieta

Truskolawska-Rudolf Maria

Tyszkiewicz Marek

Wachowicz Monika

Wajser Roch

Wąsik Bogdan

Witos Maria

Włoszek Dagmara

Wosatka Irena

Wójcik Iwona

Wszoła Sławomir

Wysocka Wanda

Zabłotna Justyna

Zając Adam

Zalewski Leszek

Zamian Irena

Zaniewska Mirosława

Zitzman Irena

Zuber-Balcy Janina

Zwolska Helena

Żylińska Krystyna



Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

www.250teatr.pl