CYFROWA
BANIALUKA

PCHŁA SZACHRAJKA

Data premiery: 24-02-2019

adaptacja i reżyseria Lucyna Sypniewska

scenografia Małgorzata Jankowska

kostiumy Zofia de Ines

muzyka Krzysztof Maciejowski

animacje Rafał Nycz

ruch sceniczny-konsultacje Katarzyna Zielonka

 

Premiera 24 lutego 2019

 

Jan Brzechwa jest niekwestionowanym mistrzem literatury dziecięcej. Stworzeni  przez niego bohaterowie od wielu lat budzą sympatię najmłodszych widzów. „Pchła Szachrajka” jest wśród nich oczywistą, samozwańczą gwiazdą. Jej nieokiełznany temperament i brawura podbiła serca najmłodszych czytelników. Teraz rozgościła się na scenie Teatru Lalek Banialuka.

W żywiołowej i kolorowej inscenizacji skierowanej do najmłodszych widzów zilustrowane zostały zabawne perypetie małej bohaterki. Twórcy przedstawienia wykreowali sympatyczne, ciepłe i kolorowe postacie, które w dowcipny i przystępny sposób opowiadają losy sprytnej Pchły.

Czy wiecie ile rurek z krem zamówiła Pchła Szachrajka? Dokąd wybierała się pociągiem? U kogo zorganizowała bal karnawałowy? Jeśli tak – znakomicie! Na pewno docenicie inscenizację, w której utwór Brzechwy wybrzmiewa w licznych piosenkach, zachwyca kostiumami i scenografią i urzeka znakomitą grą aktorską. Jeśli nie – koniecznie odwiedźcie Banialukę i pozajcie naszą najnowszą gwiazdę.Przedstawienie dla widzów od 3 lat.
Czas trwania 60 min.


Ceny biletów
- bilet indywidualny - dzieci - 19 zł
- bilet indywidualny - dorośli - 24 zł
- bilet grupowy - 17 zł

 


 

PowrótDofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

 

www.250teatr.pl